Sklep w Wyszkowie
Jak wygląda nasza hurtownia elektryczna?

Budynek naszej firmy zajmuje powierzchnię 2000 metrów kwadratowych. Znajduje się tutaj sklep oraz magazyn i wygodny, duży parking dla klientów hurtowni. Samoobsługowy sklep, w którym znajdują się artykuły elektryczne, artykuły elektrotechniczne z dodatkowym działem elektronarzędzi oraz niezbędnymi materiałami bhp, odzieżą roboczą zajmuje powierzchnię 300 metrów kwadratowych.

W tym miejscu nasi klienci mogą zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne materiały, które będą niezastąpione w pracy i przy wykonaniu niezawodnej instalacji elektrycznej. Jeśli w sklepie klient nie znajdzie potrzebnego produktu, może skorzystać z naszych zasobów magazynowych. W budynku znajduje się, bowiem magazyn ze wszystkimi dostępnymi materiałami elektrycznymi i elektrotechnicznymi. Nasz magazyn ma powierzchnię 1000 metrów kwadratowych, która jest wykorzystana od podłogi do sufitu (wysokie składowanie).

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży elektrycznej, zapewniamy rzetelną i kompetentną obsługę, dostosowaną do potrzeb indywidualnych klienta. Każdy klient jest inny i każdy klient dla nas jest tak samo ważny, dlatego chętnie służymy radą i zapewniamy wszelką niezbędną pomoc. Szeroka oferta produktów i bardzo duży stan magazynowy pozwala nam na szybkie realizowanie wszystkich nawet najbardziej wymagających zamówień. Obecnie współpracujemy z najlepszymi producentami krajowymi i zagranicznymi, oferując dzięki temu najwyższej jakości produkty elektryczne i elektrotechniczne.

Hurtownia elektryczna ELEKTRO-LUX to firma, która ma ugruntowaną pozycję na polskim rynku branży elektrycznej.
Dla inwestorów

Dla inwestorów

Potrzebujesz kupić niezbędne materiały do wykonania niezawodnej instalacji elektrycznej, nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.  Szukasz pewnego i taniego dostawcy, u którego kupisz odpowiednie artykuły...

Więcej
Dla firm i instalatorów

Dla firm i instalatorów

Przy nawiązaniu stałej współpracy oferujemy atrakcyjne ceny, korzystne zniżki, wydłużone terminy płatności i fachową obsługę. Gwarantujemy szybką dostawę na terenie całego kraju oraz wysoką dostępność...

Więcej
Porady

Porady

W tym miejscu znajdziesz informacje o najnowszych  jak i podstawowych zagadnieniach z dziedziny elektryki.

Więcej