O firmie
ELEKTRO – LUX, czyli światło dla domu

Wykonanie dobrej instalacji elektrycznej nie jest łatwe. Po pierwsze, należy zatrudnić fachowca – elektryka. Po drugie, elektryk musi mieć odpowiednią wiedzę, sprzęt, a przede wszystkim powinien korzystać z wysokiej klasy materiałów. Jeśli więc budujesz dom i szukasz odpowiedniego osprzętu elektrycznego, zapraszamy do hurtowni ELEKRO-LUX. Jeśli prowadzisz firmę i szukasz pewnego dostawcy, który zagwarantuje Ci sprzęt odpowiedniej jakości i w rozsądnej cenie, skorzystaj z naszej oferty. Poznaj naszą firmę – 21 lat doświadczenia, setki zadowolonych klientów. Dlaczego?

O nas - trochę historii

Hurtownia elektryczna ELEKTRO – LUX jest firmą rodzinną. Naszą działalność w branży elektrotechnicznej rozpoczęliśmy w 1993 roku. Od tego czasu nieprzerwanie inwestujemy w firmę. Pierwsza lokalizacja naszej hurtowni była przy ul. Komisji Edukacji Narodowej 2 w Wyszkowie. 7 lat później, w 2000 roku otworzyliśmy punkt handlowy na Giełdzie Elektronicznej Wolumen w Warszawie. Obecnie – od 2013 roku nasza hurtownia znajduje się w nowym budynku przy Alei Marszałka Józefa Piłsudskiego 101 w Wyszkowie.  

Jak wygląda nasza hurtownia elektryczna?

Budynek naszej firmy zajmuje powierzchnię 2000 metrów kwadratowych. Znajduje się tutaj sklep oraz magazyn i wygodny, duży parking dla klientów hurtowni. Samoobsługowy sklep, w którym znajdują się artykuły elektryczne, artykuły elektrotechniczne z dodatkowym działem elektronarzędzi oraz niezbędnymi materiałami bhp, odzieżą roboczą zajmuje powierzchnię 300 metrów kwadratowych. W tym miejscu nasi klienci mogą zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne materiały, które będą niezastąpione w pracy i przy wykonaniu niezawodnej instalacji elektrycznej. Jeśli w sklepie klient nie znajdzie potrzebnego produktu, może skorzystać z naszych zasobów magazynowych. W tym samym budynku znajduje się, bowiem magazyn ze wszystkimi dostępnymi materiałami elektrycznymi i elektrotechnicznymi. Nasz magazyn ma powierzchnię 1000 metrów kwadratowych, która jest wykorzystana od podłogi do sufitu (wysokie składowanie).  Ponadto już niedługo na Giełdzie Elektrycznej Wolumen w Warszawie powstanie nowoczesny pawilon, który zastąpi nasz stary punkt handlowy. Nowoczesny budynek będzie zbudowany z płyty warstwowej w zabudowie szeregowej.
Dla inwestorów

Dla inwestorów

Potrzebujesz kupić niezbędne materiały do wykonania niezawodnej instalacji elektrycznej, nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.  Szukasz pewnego i taniego dostawcy, u którego kupisz odpowiednie artykuły...

Więcej
Dla firm i instalatorów

Dla firm i instalatorów

Przy nawiązaniu stałej współpracy oferujemy atrakcyjne ceny, korzystne zniżki, wydłużone terminy płatności i fachową obsługę. Gwarantujemy szybką dostawę na terenie całego kraju oraz wysoką dostępność...

Więcej
Porady

Porady

W tym miejscu znajdziesz informacje o najnowszych  jak i podstawowych zagadnieniach z dziedziny elektryki.

Więcej