Inwestorzy indywidualni
Potrzebujesz kupić niezbędne materiały do wykonania niezawodnej instalacji elektrycznej, nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.  Szukasz pewnego i taniego dostawcy, u którego kupisz odpowiednie artykuły elektryczne i elektrotechniczne, skorzystaj więc z naszej propozycji. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do stworzenia nowoczesnej i bezpiecznej instalacji elektrycznej. Dlaczego?

Naszą podstawową działalnością jest zaopatrzenie instalatorów, firmy z branży przemysłowej w tym spółki skarbu państwa, oraz klientów indywidualnych w wysokiej klasy artykuły elektryczne i artykuły elektrotechniczne. Specjalnością naszej firmy jest sprzedaż profesjonalnych zabezpieczeń przeciwprzepięciowych oraz oświetlenia obiektów przemysłowych, domów, ulic i placów budowy. Hurtownia elektryczna ELEKTRO – LUX proponuje także kable, przewody, oprawy oświetleniowe, halogenowe, metalohalogenowe, sodowe, rtęciowe. U nas zaopatrzysz się w aparaturę modułową, rozłączniki, rozdzielnie, skrzynki, obudowy, rury osłonowe, koryta, listwy PCV, łączniki krzywkowe, wyłączniki, gniazda instalacyjne, siłowe, wtyczki. Proponujemy naszym klientom wszelkie dostępne źródła światła, w tym nowoczesne i oszczędne oświetlenie typu LED, żarówki (klasyczne, energooszczędne), promienniki, puszki elektroinstalacyjne, baterie, maty i przewody grzewcze, wkładki WBTI, WBTG, akumulatory, ubrania robocze i wiele innych niezbędnych w branży eklektycznej materiałów elektrycznych i artykuły elektrotechniczne. Nasz asortyment to również nadwyżki magazynowe, z których możemy skorzystać w każdej chwili. Dodatkowym atutem są atrakcyjne ceny oraz możliwość transportu na terenie całego kraju. Posiadamy asortyment z tak zwanych nadwyżek magazynowych!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży elektrycznej, zapewniamy rzetelną i kompetentną obsługę, dostosowaną do potrzeb indywidualnych klienta. Każdy klient jest inny i każdy klient dla nas jest tak samo ważny, dlatego chętnie służymy radą i zapewniamy wszelką niezbędną pomoc. Szeroka oferta produktów i bardzo duży stan magazynowy pozwala nam na szybkie realizowanie wszystkich nawet najbardziej wymagających zamówień. Obecnie współpracujemy z najlepszymi producentami krajowymi i zagranicznymi, oferując dzięki temu najwyższej jakości produkty elektryczne i elektrotechniczne.

Hurtownia elektryczna ELEKTRO-LUX to firma, która ma ugruntowaną pozycję na polskim rynku branży elektrycznej.
Dla inwestorów

Dla inwestorów

Potrzebujesz kupić niezbędne materiały do wykonania niezawodnej instalacji elektrycznej, nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.  Szukasz pewnego i taniego dostawcy, u którego kupisz odpowiednie artykuły...

Więcej
Dla firm i instalatorów

Dla firm i instalatorów

Przy nawiązaniu stałej współpracy oferujemy atrakcyjne ceny, korzystne zniżki, wydłużone terminy płatności i fachową obsługę. Gwarantujemy szybką dostawę na terenie całego kraju oraz wysoką dostępność...

Więcej
Porady

Porady

W tym miejscu znajdziesz informacje o najnowszych  jak i podstawowych zagadnieniach z dziedziny elektryki.

Więcej